Menu Zamknij

Ubezpieczenie turystyczne zawsze pod ręką dzięki MediSky i AXA Assistance

MediSky we współpracy z AXA Partners oferuje swoim Klientom ubezpieczenie turystyczne. Warto o nim pamiętać przed urlopem, aby nie martwić się nieprzewidzianymi sytuacjami. Jednak sami wiecie, jak to jest przed wyjazdem – milion spraw do załatwienia, ostatnie projekty do zamknięcia przed wyjazdem, zakupy, pakowanie… Jak tu jeszcze znaleźć czas na dopełnienie formalności?

Nie martwcie się, mamy coś dla Was!

Jakie są zalety naszego ubezpieczenia pisaliśmy już jakiś czas temu. A czy wiecie, że można je kupić szybko i bezpiecznie online? Również przez telefon. Formularz jest na tyle prosty, że jego uzupełnienie zajmie Ci dosłownie chwilę. Ochrona ubezpieczeniowa zaczyna działać już po 4 godzinach od zakupu, tak więc możesz je wykupić także w dniu wyjazdu. Jest to szczególnie ważne dla zapominalskich.

Mamy również dobre wieści dla wszystkich tych, którzy w codziennym życiu nie mogą się obyć bez telefonu. Stają się one dla nas niezastąpione – kontaktujemy się z najbliższymi za pomocą komunikatorów, robimy zakupy online, korzystamy z bankowości elektronicznej, przechowujemy karty lojalnościowe i płatnicze… Teraz możemy w nim przechowywać również kartę potwierdzającą ochronę ubezpieczeniową. Jest to o tyle wygodne, że telefon mamy zawsze pod ręką. Docenimy to w szczególności, gdy my lub ktoś z naszych bliskich będzie potrzebował pomocy.

Jakie informacje zapisane są na elektronicznej karcie?

  • Numer polisy
  • Data obowiązywania ochrony
  • Numer całodobowego centrum alarmowego
  • Opis informacji o które poprosi nas konsultant z centrum alarmowego podczas rozmowy
  • Mapę szpitali na terenie Europy oraz rady przydatne dla podróżujących

Podobne wpisy