Menu Zamknij

Oferty pracy

MediSky International tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. To dzięki nim osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku ubezpieczeń. Doceniamy naszych pracowników – tworzymy przyjazne i wartościowe miejsce pracy, w którym wszyscy mają realną szansę na rozwój i wymianę doświadczeń.
Wiesz, jak poruszać się po świecie digital? Dobrze czujesz się w sprzedaży? Zapraszamy! Pamiętaj, że MediSky to nie tylko ubezpieczenia – szukamy profesjonalistów w każdej dziedzinie.
Jeśli chcesz pracować wśród najlepszych i pracować w dobrej atmosferze, MediSky to miejsce dla Ciebie. Obiecujemy zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki do realizowania zawodowych ambicji! Zobacz, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy.

Project Manager - Free Ukraine (praca dodatkowa)

Jeśli chcesz mieć w pracy kontakt z ludźmi, cenisz sobie dobrą atmosferę i znasz język angielski, to oferta dla Ciebie. Szukamy skrupulatnej osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Specjalista ds. Generowania Leadów

Aplikuj na stanowisko oferujące bardzo elastyczne godziny pracy w dowolnej lokalizacji! Szukamy osoby z doskonałą znajomością narzędzi reklamowych Facebooka i LinkedIn oraz Google Analytics. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, to jest oferta dla Ciebie.