Menu Zamknij

Oferty pracy

MediSky International tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. To dzięki nim osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku ubezpieczeń. Doceniamy naszych pracowników – tworzymy przyjazne i wartościowe miejsce pracy, w którym wszyscy mają realną szansę na rozwój i wymianę doświadczeń.
Wiesz, jak poruszać się po świecie digital? Dobrze czujesz się w sprzedaży? Zapraszamy! Pamiętaj, że MediSky to nie tylko ubezpieczenia – szukamy profesjonalistów w każdej dziedzinie.
Jeśli chcesz pracować wśród najlepszych i pracować w dobrej atmosferze, MediSky to miejsce dla Ciebie. Obiecujemy zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki do realizowania zawodowych ambicji! Zobacz, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jeśli chcesz mieć w pracy kontakt z ludźmi, cenisz sobie dobrą atmosferę i znasz język angielski, to oferta dla Ciebie. Szukamy skrupulatnej osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Specjalista ds. Generowania Leadów

Aplikuj na stanowisko oferujące bardzo elastyczne godziny pracy w dowolnej lokalizacji! Szukamy osoby z doskonałą znajomością narzędzi reklamowych Facebooka i LinkedIn oraz Google Analytics. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, to jest oferta dla Ciebie. 

 

Specjalista ds. Marketingu Cyfrowego

Poszukujemy specjalisty ds. Marketingu Cyfrowego, który zadba o całościową obecność naszej firmy w Internecie. Nasza firma bardzo szybko się rozwija i budowanie znajomości marki MediSky w sieci jest dla nas kluczowe. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.