Menu Zamknij

O nas

MediSky należy do MediHelp International group, lidera rynku ubezpieczeń zdrowotnych w Europie Środkowo – Wchodniej. Jesteśmy obecni w Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech. Nasi partnerzy medyczni należą do czołowych firm, zapewniających świadczenia na rynku lokalnym i europejskim. Dla dobra naszych klientów z powodzeniem łączymy międzynarodową opiekę medyczną z pomocą w nagłych wypadkach w kraju i zagranicą.

Coraz więcej istotnych momentów w naszym życiu organizujemy według skrupulatnie wypracowanych terminów. Planujemy odpowiednią chwilę na rozwój kariery, na zbudowanie własnego biznesu, na wypoczynek, na ślub, na powiększenie rodziny. Niestety, w tym perfekcyjnie poukładanym natłoku obowiązków i wyznaczonych celów, często zapominamy o tym, co najważniejsze – o zdrowiu. To od niego uzależnione są przecież pozostałe aspekty naszego życia! Gdy dopisuje nam zdrowie możemy pracować, odnosić sukcesy zawodowe, założyć rodzinę oraz zapewnić sobie i naszym bliskim bezpieczną przyszłość.

Zadbaj o to, co naprawdę ważne!

Jednak czy zdrowie można zaplanować? Jak to zrobić? Od czego zacząć? Najlepiej od uświadomienia sobie jednej, ważnej kwestii. Dziś posiadamy dostęp do nowoczesnej techniki i najlepszych metod leczenia, choroba to nie wyrok. Należy więc zadbać o odpowiednią profilaktykę, a w razie diagnozy być przygotowanym na natychmiastowe rozpoczęcie leczenia w najlepszych placówkach zdrowotnych.

Twoje zdrowie w naszych rękach!

MediSky oferuje najlepsze pakiety medyczne, których posiadacze mogą leczyć się nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Firma zapewnia najszybszy dostęp do leczenia różnego typu – szpitalnego, w nagłych wypadkach, badań profilaktycznych, terapii onkologicznej, a nawet rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej. MediSky posiada kilka pakietów o różnym zakresie, aby każdy mógł dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb i możliwości.

Międzynarodowy zespół zarządzający MediSky

Zahal Levy

Prezes, MediSky International

Szanowni Państwo,

ponieważ MediSky zdobył pozycję regionalnego lidera rynku ubezpieczeń zdrowotnych i opieki medycznej, jesteśmy niezmiernie dumni z naszych klientów, pracowników i partnerów, bo to dzięki Nim odnieśliśmy sukces.

Dla nas najważniejsi są ludzie, dlatego dbamy o profesjonalną obsługę klientów, rozwój zawodowy naszych pracowników, zależy nam na tym, by partnerzy przejmujący ryzyko ubezpieczeniowe, będący światowymi liderami w swojej dziedzinie, oraz kontrahenci świadczący usługi wsparcia, byli usatysfakcjonowani współpracą z nami.

Być może odwiedzają Państwo naszą stronę internetową, rozważając współpracę biznesową z nami lub związanie kariery zawodowej z naszą firmą. Niezależnie od celu, jaki Państwu przyświeca, mogę zapewnić, że wejście do naszego świata sprawi, iż zechcecie w nim pozostać.

Serdecznie zapraszamy!

Arkadiusz Piątek

Country Manager

Kluczem do sukcesu naszej firmy jest innowacyjność oraz wysoka jakość obsługi Klienta. Oba te obszary traktujemy priorytetowo.Stawiamy na nowinki techniczne, ułatwiające życie naszym Klientom, którym zapewniamy profesjonalną i indywidualną obsługę. Prowadzenie firmy MediSky to odpowiedzialność za rozwój jej pracowników, za relacje z partnerami, brokerami i agentami ubezpieczeniowymi. To przede wszystkim odpowiedzialność za zdrowie wielu naszych Klientów, którzy nam zaufali i związali się z nami na lata.
Chcę, by nasza firma z roku na rok stawała się coraz lepsza. W ostatnim czasie poczyniliśmy wiele działań, które przyczyniły się do jej rozwoju. W tym roku będziemy realizowali obraną strategię, która pozwoli nam na wyznaczanie najwyższych standardów na rynku międzynarodowych ubezpieczeń zdrowotnych.