Menu Zamknij

Najczęstsze pytania

Pakiety MediSky to połączenie międzynarodowej ubezpieczeniowej ochrony zdrowia z globalną opieką medyczną.
Korzyści z ubezpieczenia MediSky:

 • Ochrona na poziomie międzynarodowym.
 • Opieka medyczna w dowolnym miejscu na świecie.
 • Swoboda wyboru: dowolny lekarz, dowolna przychodnia, dowolny szpital w Twoim kraju lub we wszystkich krajach w Europie i na świecie,
 • Objęcie zakresem ubezpieczenia leczenia nowotworów.
 • Objęcie zakresem ubezpieczenia hospitalizacji i wszystkich kosztów z nią związanych.

Prywatne, międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne zapewnia Ci możliwość leczenia na najwyższym poziomie. Decydując się na polisę MediSky zyskujesz dostęp do wszystkich placówek medycznych i najlepszych specjalistów na całym świecie! Bez kolejek, bez zbędnych formalności! Możesz umawiać się na wizyty do lekarzy wszystkich specjalizacji, którzy posiadają prawo wykonywania zawodu oraz wystawiają rachunek lub fakturę za swoje usługi. Zakres polisy obejmuje również rehabilitantów, stomatologów (wybrane pakiety), psychologów i psychiatrów. Za każdą wizytę zapłacisz wygodnie kartą pre-paid. MediSky pokrywa także koszty leków czy rehablitacji. Międzynarodowe Ubezpieczenie MediSky to produkt na najwyższym poziomie, dający luksus głowy wolnej od myślenia o chorobach.

Ubezpieczenie turystyczne jest węższe w swoim zakresie, a przede wszystkim obowiązuje wyłącznie na ściśle określony czas wyjazdu. Polisa MediSky to profesjonalna ochrona na poziomie międzynarodowym i dostęp do najlepszych specjalistów przez 365 dni w roku, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Karta EKUZ zapewnia możliwość korzystania ze świadczeń zdrowotnych na terytorium państw UE i w niektórych innych krajach europejskich. Możesz korzystać z opieki zdrowotnej takich samych zasadach, jak obywatele danego kraju.
Musisz więc pamiętać, że w ramach EKUZ możesz udać się wyłącznie do placówek medycznych, które mają podpisaną umowę z lokalnym Zakładem Ubezpieczeń (czyli odpowiednikiem polskiego NFZ). EKUZ nie zapewnia także pokrycia kosztów transportu medycznego do Polski. Musisz też liczyć się z dopłatami – w niektórych krajach obywatele partycypują w kosztach leczenia, Ciebie więc też obowiązuje ta zasada.
Jak widzisz, Karta EKUZ umożliwia dostęp do świadczeń zdrowotnych za granicą, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Nie w każdej sytuacji taka ochrona będzie wystarczająca. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne MediSky zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich placówek medycznych (także do prywatnych) i najlepszych specjalistów, pokrywa koszty transportu, koszty leków czy rehabilitacji.

Abonament medyczny zapewnia wyłącznie dostęp do określonych w umowie lekarzy specjalistów, którzy przyjmują we wskazanych placówkach medycznych. Ubezpieczenie zdrowotne MediSky to możliwość leczenia i hospitalizacji we wszystkich placówkach, zarówno publicznych, jak i prywatnych, działających w kraju i za granicą. Gwarantuje także błyskawiczny dostęp do najlepszych specjalistów oraz pokrywa wszystkie koszty związane z leczeniem - nawet wykupienia niezbędnych leków.

Ubezpieczenie medyczne MediSky to profesjonalna, kompleksowa opieka - od ambulatorium i profilaktyki, przez leczenie onkologiczne, stomatologię, zaawansowane zabiegi medyczne i przeszczepy, aż po rehabilitację.

Cena polisy jest zależna od wieku, zakresu opieki oraz terytorium ochrony ubezpieczeniowej.

Zakres terytorialny ubezpieczenia zdrowotnego MediSky wybierasz przy zakupie polisy. Standardowo obejmuje on Polskę i kraje Unii Europejskiej, ale istnieje również możliwość rozszerzenia zakresu ochrony ubezpieczeniowej na cały świat.

Obniżenie wysokości składki jest możliwe poprzez zastosowanie udziału własnego. Udział własny spowoduje, że posiadacz polisy lub ubezpieczony partycypuje w kosztach leczenia.

Ubezpieczenie zdrowotne MediSky zapewnia dostęp do lekarzy wszystkich specjalizacji, którzy posiadają prawo wykonywania zawodu oraz wystawiają rachunek lub fakturę za swoje usługi. Zakres polisy obejmuje również rehabilitantów, stomatologów (wybrane pakiety), psychologów i psychiatrów.

Składkę za ubezpieczenie można opłacić w trzech wariantach - kwartalnie, półrocznie lub rocznie.

Biuro Medi Sky jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 -17:30.

Infolinia Assistance jest czynna 24/7.

Klienci MediSky mogą korzystać ze wszystkich placówek medycznych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Za wizytę lekarską można zapłacić specjalną kartą prepaid MediSky. Możesz także uiścić płatność z własnych środków, a MediSky po przedstawieniu rachunku/faktury zwróci poniesione przez Ciebie koszty.

Polisy zdrowotne MediSky zawierane są na okres 12 miesięcy z możliwością corocznego przedłużania.

Choroby, które zostały zdiagnozowane oraz choroby, których leczenie rozpoczęło się przed podpisaniem polisy MediSky podlegają wykluczeniu z ochrony ubezpieczeniowej.

Opieka stomatologiczna jest dostępna w pakiecie Saffron.

Polisę ubezpieczeniową MediSky można zawrzeć do 69 roku życia.

Przed przystąpieniem do ubezpieczenia MediSky nie ma konieczności wykonywania badań medycznych. Jednak wszyscy nasi klienci zobowiązani są do wypełnienia krótkiej ankiety medycznej.

Tak, wystarczy, że przystąpisz do ubezpieczenia MediSky przed ukończeniem 69 roku życia, a również po ukończeniu tego wieku będziesz mógł przedłużać polisę.

Tak, koszt wszystkich leków (zarówno leków na receptę, bez recepty, jak i ziół) zapisanych przez lekarza jest pokrywany przez ubezpieczenie MediSky.

Dziecko poniżej 18 roku życia może zostać objęte ochroną ubezpieczeniową wyłącznie wtedy, gdy jego rodzic posiada polisę MediSky.

Tak, wszystkie koszty związane z leczeniem COVID-19 i powikłaniami są objęte polisą MediSky, o ile stan nie wystąpił wcześniej.

Tak, ubezpieczający MediSky mają dostęp do konsultacji telemedycznych w Polsce i za granicą.

Chcesz zadać więcej pytań?
Zostaw kontakt do siebie - odezwiemy się jak najszybciej!  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Medisky International Sp. z o.o. ul. Karolkowa 28/201, 01-207 Warszawa, NIP: 5252669863.
  Polityka prywatności
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zapisie do newslettera w celu otrzymywania informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach oraz innych ofertach handlowych, jak również w celu otrzymywania ofert marketingowych na podany przeze mnie adres e-mail wysyłanych przez Medisky International Sp. z o.o. ul. Karolkowa 28/201, 01-207 Warszawa, NIP: 5252669863.