Menu Zamknij

Prezenty na święta dla osób dbających o zdrowie

Miłości, radości, szczęścia, spełnienia marzeń czy góry pieniędzy – to najczęstsze życzenia dla najbliższych. Jednak to jednak zdrowie znajduje się na ich szczycie. Bez zadowalającego stanu zdrowia dość ciężko jest zrealizować marzenia czy też zarabiać pieniądze, dzięki którym, w pewnym sensie zapewnimy sobie to wszystko. Co kupić najbliższym na prezent, by jeszcze bardziej właśnie to zdrowie im dopisało?

Masaże, spa i zabiegi

Wiadomo, że dbanie o siebie powinno sprawiać przyjemność. A czy jest coś przyjemniejszego od relaksu w miłych warunkach? Masaż czekoladowy, gorącymi kamieniami, tajski, pobyt w grocie solnej czy weekend w spa to wspaniały pomysł na prezent. Pomoże się zrelaksować i odpocząć po świątecznej gorączce.

Dla rodziców czy dziadków z kolei, świetnie sprawdzą się pakiety na zabiegi rehabilitacyjne, czy pobyt w sanatorium. O zdrowie najbliższych zawsze warto dbać.

Jeśli planujesz podarować komuś większy prezent, idealnym i zawsze trafionym pomysłem będą uzdrowiskowe pakiety pobytowe, które można zrealizować w uzdrowiskach. Świetne propozycje to weekendowe pobyty SPA, wypady na ferie połączone z białym szaleństwem czy pobyty typowo wypoczynkowe połączone z masażami i zabiegami bazującymi na borowinie, wodach radonowych czy dobroczynnych solankach. Idealny prezent, żeby odpocząć i nabrać sił na kolejne miesiące.

Coś do kuchni

Jeśli chcemy dbać o zdrowie nie obejdzie się bez kuchennych wspomagaczy. Niektórym wydaje się, że zdrowe gotowanie zajmuje mnóstwo czasu i często to jest powodem trzymania się fatalnych nawyków żywieniowych. A przy pomocy kilku odpowiednich gadżetów gotowanie może być jeszcze przyjemniejsze.

Na pewno sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju blendery, sokowirówki czy parowary.

Praktycznie – do mieszkania

Wygodna, antyalergiczna poduszka, masażer do stóp, elegancka lampka solna – to propozycje prezentów dla kobiety, ceniącej sobie użyteczne, prozdrowotne i jednocześnie ładne przedmioty. Gdy grzeją kaloryfery, przyda się również ozdobny nawilżacz powietrza. A może ergonomiczna podkładka pod klawiaturę, pomagająca utrzymać prawidłowe położenie nadgarstków podczas pracy?

Naturalne, ziołowe kosmetyki

Jeśli dobrze zna się kosmetyczne upodobania bliskiej osoby, dobrze jest postawić na prezent w tym obszarze. W wielu drogeriach znaleźć można kosmetyki naturalne, pochodzące z różnych stron świata. Jako prezent znakomicie sprawdzi się zestaw do pielęgnacji włosów (szampon wraz z odżywką lub olejkiem) czy aromatyczny żel pod prysznic w komplecie z balsamem do ciała.

Bony podarunkowe

To dobra opcja w przypadku, gdy nie jest się pewnym co do konkretnego prezentu, a także chce się dać szansę wyboru obdarowywanej osobie. Tutaj można postawić m.in. na:

voucher do klubu fitness lub na siłownię,

kartę podarunkową do drogerii z luksusowymi, ekologicznymi kosmetykami,

karnet na kurs dowolnego tańca,

Polisa ubezpieczeniowa

Polisa MediSky na prezent? Czemu nie! Praktyczna – pomoże nam w każdej sytuacji, gdzie trzeba zadbać o swoje zdrowie. Przyjemna – wygodna karta MediSky, która niczym nie różni się od zwykłej karty płatniczej. Trwała – nie jest to prezent jednorazowy, a może nam służyć cały rok. A poza tym spełnia wszystkie życzenia związane ze zdrowiem, ponieważ ubezpieczenie MediSky to przede wszystkim:

– swoboda dostępu do wszystkich prywatnych i państwowych  placówek w całej Polsce – bez wyjątku,

– dostęp do lekarzy wszystkich specjalizacji,

– pełna opieka szpitalna we wszystkich publicznych i prywatnych szpitalach na terenie całego kraju,

– druga opinia medyczna,

– drogowe i lotnicze pogotowie ratunkowe,

– możliwość wykonania wszystkich badań laboratoryjnych i diagnostycznych bez dodatkowych opłat,

– leczenie nowotworów i innych chorób ciężkich,

– pełna chirurgia ambulatoryjna,

– koszty leków na receptę

Podobne wpisy