Menu Zamknij

Pierwsza zdrowotna karta płatnicza w Polsce

ABY DOSTAĆ ZWROT KOSZTÓW LECZENIA, NIE MUSISZ JUŻ CZEKAĆ, AŻ UBEZPIECZYCIEL ROZPATRZY TWOJĄ PROŚBĘ O ZWROT ŚRODKÓW.

Znacie to pewnie z zagranicznych wyjazdów – łamiecie nogę lub rękę, idziecie po pomoc, a po powrocie, zamiast spokojnie dochodzić do zdrowia, żmudnie gromadzicie wszystkie rachunki, faktury i paragony, by zgłosić się do ubezpieczyciela po zwrot kosztów. Taki sposób rozliczenie polisy zdrowotnej naszym zdaniem można usprawnić! Dlatego w MediSky możecie korzystać z naszej karty zdrowotnej, którą opłacicie wizytę szpitalną, konsultację specjalisty, a nawet zlecone badania.

GDZIE DZIAŁA UBEZPIECZENIE MEDYCZNE MEDISKY I KARTA ZDROWOTNA?

Ubezpieczeni w MediSky mogą korzystać z usług lekarzy-specjalistów, dostarczanych przez wszystkie placówki lekarskie w Polsce i Unii Europejskiej. W Polsce będą to np. wszystkie placówki w sieci Enel Med, Medicover, Lux-Med, Centrum Damiana i wszystkie prywatne gabinety lekarskie. Dostęp do specjalistów działa w ramach jednej polisy – to znaczy, że nie trzeba wykupować kilku abonamentów.

JAK DZIAŁA KARTA ZDROWOTNA MEDISKY I CZY WSZĘDZIE MOŻNA NIĄ PŁACIĆ?

Teraz w MediSky można skorzystać z karty płatniczej, którą opłacicie badania czy należność za wizytę lekarską w każdym miejscu, które ma terminal płatniczy – niezależnie, czy jest w Polsce, w Niemczech, Holandii czy Francji – karta działa w każdy kraju należącym do Unii Europejskiej. Zwłaszcza, kiedy jesteście zagranicą, koszty wizyty potrafią nieprzyjemnie zaskoczyć. Z kartą MediSky nie musicie się o martwić o zablokowanie pieniędzy na swoim koncie, bo wszystkie wydatki pokrywacie ze środków dostarczanych przez nas! To duża wygoda i idealne rozwiązanie, kiedy musicie płacić w różnych walutach.

Zdrowotna karta płatnicza MediSky pozwala uniknąć sytuacji, kiedy czasem przez wiele dni musicie czekać na zwrot kosztów leczenia do czasu, kiedy ubezpieczyciel otrzyma i przeanalizuje wszystkie Wasze dokumenty. Koszty leczenia potrafią być bardzo wysokie, zwłaszcza, kiedy borykamy się z chorobami przewlekłymi, dlatego chcemy uprościć tę procedurę dla naszych klientów. Zdrowotna karta MediSky to gwarancja, że będziecie mogli skorzystać z koniecznego leczenia w każdej chwili, niezależnie od stanu Waszego konta i nie będziecie musieli czekać na zwrot środków. Aby sprawdzić koszt polisy, zapraszamy na stronę medisky.pl Wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz, a nasz konsultant dopasuje pakiet do Waszych potrzeb. Dostępne pakiety można sprawdzić na tej stronie.

Podobne wpisy