Menu Zamknij

Boisz się nowotworu? Sprawdź te polisy.

Nowotwór złośliwy to choroba, której boją się pacjenci na całym świecie. W Polsce rocznie na raka choruje około 150 tysięcy osób, z czego ponad 100 tysięcy to przypadki śmiertelne. Dobra diagnoza i właściwe leczenie zwiększa szansę na wyjście z choroby. Niestety, w publicznej służbie zdrowia często trudno o termin wizyty u specjalisty, a leczenie u prywatnych onkologów sporo kosztuje. Dlatego warto zawczasu wykupić polisę onkologiczną – w razie choroby nie musimy martwić się o koszt, a leczenie możemy prowadzić w dowolnym kraju Unii Europejskie. Niemieckie czy francuskie standardy opieki zdrowotnej wreszcie są w zasięgu ręki!

W ofercie MediSky mamy 3 pakiety leczenia nowotworów złośliwych – do kwoty 30 000 euro, 75 000 euro oraz 150 000 euro. W każdym z pakietów pacjent otrzymuje drugą opinię medyczną bez dodatkowej dopłaty. Dzięki doświadczonym specjalistom z niezależnej instytucji medycznej, nasi klienci mają pewność, że są leczeni zgodnie z najnowszymi wytycznymi i przy zastosowaniu najlepszych metod i leków.

Gdzie leczyć raka w Europie?

Kurację w razie wykrycia raka można odbyć w dowolnym kraju na terenie Unii Europejskiej, m.in. w Szwecji, Niemczech, Danii, Holandii czy Finlandii. Zwłaszcza Finlandia wskazywana jest przez ekspertów jako jedno z miejsc, gdzie najlepiej leczyć raka w Europie. Mimo ogromnego postępu medycyny, nadal głównym czynnikiem skuteczności leczenia onkologicznego jest system dostępności wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej i dobrego sprzętu. Dlatego kraje Europy Zachodniej wiodą prym wśród miejsc, gdzie najlepiej leczyć raka.

Leczenie raka prywatnie

Jednocześnie dla osób, które wolą leczyć nowotwory w Polsce, polisa MediSky umożliwia dostęp do najlepszych specjalistów prywatnie, bez konieczności czekania w kolejkach, Również najważniejsza w typ przypadku diagnostyka może zostać przeprowadzona w prywatnych klinikach. Leczenie raka prywatnie jest więc możliwe także w naszym kraju.

Polisa na raka

Dodatkowo, w przypadku wykrycia choroby, klienci otrzymują – w zależności od pakietu – 5000 euro lub 10 000 euro do przeznaczenia na dowolny cel. Te środki pomogą zrekompensować brak zarobków w czasie leczenia lub pokryć koszty domowej opieki nad pacjentem. Oprócz tego, za każdą noc pobytu w państwowym szpitalu, nasz klient otrzyma 125 euro.

Polisa na raka kosztuje znacznie mniej, niż leczenie. Dlatego warto zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na okoliczność pojawienia się choroby. Mądre działanie sprawi, że nie będziesz bać się tego, co stanie się z Twoimi bliskimi w razie Twojej choroby. Koszt ubezpieczenia ustalisz indywidualnie z naszym konsultantem – zleć przygotowanie oferty na tej stronie. Dla nowych klientów w maju mamy zniżkę – sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!.

Podobne wpisy