Menu Zamknij

DRUGA OPINIA LEKARSKA – DRUGA SZANSA NA ŻYCIE NESA Card – solidne wsparcie w przypadku diagnozy nowotworu

Rozmowa z Iwoną Szybką, założycielką Business Consulting.

1. Dlaczego zainteresowała się Pani NESA Card?

Iwona Szybka: Z trzech powodów: czas, pieniądze i wiedza. Oszczędność czasu w razie ewentualnego zachorowania w dotarciu do informacji jest dla mnie bardzo ważna. Wiele osób po otrzymaniu diagnozy rzuca się w wir wyszukiwania – co to za choroba, jakie są metody jej leczenia, kto może mi pomóc, gdzie znajdę specjalistów, ile się czeka na wizytę u specjalisty, jakie są rokowania? Posiadanie NESA Card zaoszczędza tego ogromnego psychicznego obciążenia – daje możliwość natychmiastowej konsultacji u światowej klasy specjalistów, dostęp do badań i informacji o najnowszych metodach leczenia, a także do wstępnej diagnozy i leczenia do kwoty 2000 euro. Najważniejsze jest jednak, że jeśli przydarzyłaby się choroba, wiem, od czego zacząć.

2. Co przekonało Panią do tego akurat produktu?

I. Sz.: Nie znalazłam na polskim rynku analogicznej oferty w lepszej cenie. 33 euro rocznej składki to naprawdę niewiele, a dodatkowo, płacąc działam dla dobra innych, ponieważ część mojej składki wspiera działania NESA Academy* – organizacji medycznej powołanej by nieść pomoc chorym na raka. Lubię angażować się społecznie, więc takie rozwiązanie mi się podoba.

3. Co da Pani posiadanie NESA Card?

I. Sz.: Da mi spokój. Zwykle ktoś kto słyszy od lekarzy, że ma nowotwór, rozpoczyna przyspieszoną edukację na ten temat we własnym zakresie co do szczegółów choroby, możliwości leczenia w Polsce i na świecie, szukając przez kilka tygodni, dzień po dniu informacji w internecie. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji – a co z pracą, rodziną, codzienną aktywnością? NESA Card daje natychmiastowy dostęp do najlepszych specjalistów – lekarzy onkologów z NESA Academy. Świadomość, że w razie zachorowania ten zespól światowej klasy specjalistów oceni postawioną diagnozę, zaproponuje leczenie i pomoże je zorganizować daje ogromne wsparcie i spokój.

4. Jak ocenia Pani potencjał NESA Card na rynku prywatnych ubezpieczeń medycznych?

I. Sz.: Myślę, że to bardzo pożądany produkt i będzie zyskiwał na popularności. Rzadko który produkt oferuje tak wiele za naprawdę symboliczną kwotę. Planuję zakupić NESA Card, zachęcam do tego również moich znajomych, a także wszystkich, którzy to czytają.

*NESA (New European Surgical Academy), czyli Nowa Europejska Akademia Chirurgiczna, to międzynarodowa sieć chirurgiczna, zrzeszająca europejskich i międzynarodowych specjalistów z dziedziny onkologii i chirurgii onkologicznej.

Na zdjęciu: Iwona Szybka, założycielka Business Consulting (search & selection), butikowej firmy doradztwa personalnego obecnej na polskim rynku od 1999 r., pełniąca funkcję Dyrektor Zarządzającej/ Senior Executive Search Consultant/ Coach’a. Specjalizacją firmy są usługi executive search średniej i wyższej kadry managerskiej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Podobne wpisy