Menu Zamknij

Dlaczego warto wybrać MediSky?

Pokrycie kosztów najwyższej jakości leczenia

Dzięki MediSky zyskasz dostęp do usług medycznych o wysokim standardzie i zapomnisz o kolejkach do najlepszych lekarzy specjalistów. Leczenie w wyspecjalizowanych, prywatnych placówkach za granicą? Nasze ubezpieczenie zagwarantuje Ci to wszystko! Dodatkowo zapewniamy jedne z najwyższych sum ubezpieczenia na rynku – nawet do dwóch milionów Euro. I zakres ubezpieczenia dostosowany do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojej rodziny - możesz wybierać spośród aż pięciu dostępnych pakietów!

Dedykowane wsparcie w nagłych przypadkach

MediSky zorganizuje i pokryje wszelkie koszty leczenia, a także transportu medycznego do najbliższego Szpitala, który zapewni Ci właściwą opiekę. Jeśli najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do kraju znajdującego się poza Terytorium Obowiązywania Ochrony Ubezpieczeniowej, również pokryjemy wszelkie poniesione z tego tytułu koszty! Jesteśmy w posiadaniu specjalnie wyczarterowanych karetek lotniczych – udzielimy Ci najszybszej i najlepszej pomocy!

Płatności kartą prepaid MediSky

Nasze karty prepaid gwarantują bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki karcie korzystając z usług medycznych, aby za nie zapłacić, nie będziesz musiał angażować własnych środków! Rozwiązanie to działa zarówno w publicznych, jak i prywatnych przychodniach i szpitalach. Oczywiście, z karty można korzystać w Polsce i poza granicami kraju. Wiemy, że na zwrot kosztów leczenia czasem trzeba długo czekać. A często problem jest tym większy, im poważniejszy był zabieg. Z naszą kartą prepaid ten kłopot znika!

Międzynarodowe, wielojęzyczne Centrum Obsługi Klienta

Jesteśmy tu dla Ciebie! I chętnie dzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników z całego świata. Mówimy w wielu językach. Wszystko po to, aby rozwiązać każdy Twój problem i rozwiać wszystkie wątpliwości. Zespół wsparcia MediSky International pozostaje do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę!

Swoboda w wyborze specjalistów i placówek zdrowotnych

MediSky zapewnia Ci wybór - możesz leczyć się w państwowych szpitalach lub prywatnych placówkach! Z nami masz dostęp do najnowocześniejszych klinik i najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą. Bez kolejek i bez zbędnych formalności! Sam decydujesz o tym, gdzie chcesz się leczyć, a za całość usług wygodnie płacisz kartą prepaid!

Druga Opinia Medyczna

Czasami słyszy się mało optymistyczną diagnozę. Jednak wiele danych jasno wskazuje, że zaledwie co drugi Pacjent jest właściwie diagnozowany, a co za tym idzie - właściwie leczony. Dlatego MediSky oferuje Ci dostęp do najlepszych specjalistów, którzy wystawią drugą opinię i dopiero na tej podstawie zaproponują sposób leczenia.