Menu Zamknij

To dla nich pracujemy. To im staramy zapewnić najlepszą pomoc. To ich zadowolenie napędza nas do jeszcze cięższej pracy – osoby, które wykupiły polisę MediSky. Poniżej przedstawiamy historie zupełnie innych osób, różniących się miejscem zamieszkania, wiekiem, doświadczeniem, wykonywanym zawodem. 

Połączyło ich jedno – zaufanie do MediSky.

Oskar, prezes firmy

Całe doświadczenie z MediSky jest od początku współpracy ponadprzeciętne. Zanim podpisałem umowę na kilku rozmowach dostałem wszystkie szczegóły, jak będzie wyglądać opieka medyczna. Przez to, że w przeszłości głównie korzystałem z usług publicznej służby zdrowia, ciężko mi było uwierzyć, że to, co obiecują w materiałach marketingowych i dokumentach, które dostawałem na maila, jest możliwe w tej cenie (wybrałem pakiet Marigold za ok. 150EUR/m-c). Po długim namyśle wykupiłem ten pakiet i to właściwie w ostatnim momencie.

Tydzień po miałem wypadek, który wymagał natychmiastowej opieki, badań i ostatecznie kilku operacji/zabiegów. Dzięki temu, że mogłem wybrać dowolną placówkę — wybrałem tę, która i jest najbliżej, i ma najlepsze opinie w Internecie. Bez żadnych pytań koszt badań i leczenia został mi zwrócony. Przy pierwszej wizycie jeszcze nie do końca wiedziałem jak korzystać i przesyłać niezbędne dokumenty, ale Pani Kamila, menedżer sprzedaży, pomogła natychmiastowo, mimo że była to niedziela. Tak właściwie to moje telefony były odbierane nawet w okolicach 21, żeby dopiąć wszystko na czas. Koszt ubezpieczenia zwrócił się po pierwszej wizycie w szpitalu, nie mówiąc już o najcenniejszym — czyli czasie traconym zwykle w kolejkach do lekarzy czy nawet ostrego dyżuru

Irina, influencerka, matka trójki dzieci, uciekła przed wojną w Ukrainie na Węgry.

Nigdy wcześniej nie myślałam o ubezpieczeniu, ale od kiedy przeprowadziłam się do Budapesztu, musiałam zmierzyć się z kosztami opieki medycznej, trudnościami z wypisaniem recepty, barierą językową i wieloma innymi problemami znanymi każdemu, kto musiał uciekać przed wojną z Ukrainy do innego kraju. Niedawno na naszym charytatywnym brunchu poznałam Allę , która reprezentuje MediSky International. Alla opowiedziała mi o Międzynarodowej Karcie Zdrowotnej, która obejmuje również Ukraińców, i to w całej Europie! Oznacza to, że każdy może udać się do dowolnej prywatnej placówki medycznej, nieważne w jakim kraju czy mieście, a co ważne, możesz to zrobić bez kolejek! 😀Kiedy masz troje dzieci, to się przydaje. Byłam pod wrażeniem, że uwzględnili barierę językową i stworzyli stronę ukraińskojęzyczną, a także zatrudniają managerów z Ukrainy, którzy mogą doradzać w swoim ojczystym języku. Myślę, że nie trzeba pisać, w której firmie ubezpieczeniowej znajdziesz miejsce dla siebie i swoich dzieci.🦋😎 Osobiście polecam MediSky!

Klaudia, mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii

Na polisę MediSky zdecydowałam się za sprawą mojego przyjaciela, który już wcześniej ją miał i gorąco polecał. Uznałam, że skoro on sam był bardzo zadowolony zarówno z polisy, jej warunków jak i samej firmy - to ja też będę! Jak czuję się gdy posiadam Międzynarodową Kartę Zdrowotną? Przede wszystkim jestem bezpieczniejsza i pewniejsza o swoje zdrowie, ponieważ mam dostęp do najlepszej opieki medycznej w każdej placówce, którą sama mogę sobie wybrać. Szczególnie ważne jest dla mnie to, że kiedy podróżuje, bo wiem, że polisa MediSky da mi więcej niż klasyczne ubezpieczenie turystyczne. Uważam, że z oferty Medisky może korzystać każdy, a szczególnie ludzie którym zależy na wybraniu swojej własnej opieki medyczne. Ubezpieczenie Medisky jest bardzo dobrym rozwiązaniem i polecam MediSky wszystkim swoim znajomym. Dodatkowo kontakt z MediSky jak do tej pory jest świetny, nigdy nie czekam na odpowiedz więcej niż 24h.