Menu Zamknij

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Z naszą Kartą Zdrowotną MediSky zadbasz o siebie kompleksowo, korzystając z usług prywatnych placówek medycznych. Zapewniamy konsultacje lekarskie u lekarzy wielu specjalności, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i rehabilitację. Sprawdź dostępne pakiety i wybierz najlepszy dla siebie.

Ważne informacje

Tabela świadczeń

Pobierz tabele świadczeń

Pobierz Tabelę świadczeń i zobacz zakres możliwości Karty MediSky.

Dokumenty

FAQ - pytania i odpowiedzi

FAQ - pytania i odpowiedzi

Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Obsługa polisy

Pobierz dokumenty

Pobierz dokumenty

Zobacz dokumenty niezbędne do uzyskania polisy MediSky.

Instrukcja rejestracji karty

Poznaj nasze pakiety

Poznaj nasze pakiety

Zyskaj możliwość leczenia we wszystkich placówkach medycznych w Polsce i za granicą. Karty Zdrowotne MediSky zapewniają najszybszy dostęp do leczenia różnego typu – szpitalnego, w nagłych wypadkach, badań profilaktycznych, terapii onkologicznej czy stomatologii.

Dokumenty

Zaufali nam

Zaufali nam

Polisa MediSky to to nie tylko Karta Zdrowotna, ale również ludzie i ich historie. Zobacz jak Karta MediSky pomogła ludziom w różnych sytuacjach w ich życiu. 

Obsługa polisy

Kup teraz

Kup teraz

Szybko, prosto i bezpiecznie. Kup polisę MediSky w niecałe 10 minut.

Instrukcja rejestracji karty

Kim jesteśmy?

 

MediSky należy do MediHelp International Group. Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeń zdrowotnych w Europie Środkowo – Wchodniej. Jesteśmy obecni w Polsce, Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech. Nasi partnerzy medyczni należą do czołowych firm, zapewniających świadczenia na rynku lokalnym i europejskim. Dla dobra naszych Klientów z powodzeniem łączymy międzynarodową opiekę medyczną z pomocą w nagłych wypadkach w kraju i zagranicą.

Kup online

Polisa MediSky w niecałe 10 minut? Bez zbędnych formlalności, szybko i bezpiecznie! Ciesz się dostępem do wszystkich placówek medycznych w Polsce i za granicą! 

Chcesz wiedzieć więcej o pakiecie?
Zostaw kontakt do siebie - odezwiemy się jak najszybciej!    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Medisky International Sp. z o.o. ul. Karolkowa 28/201, 01-207 Warszawa, NIP: 5252669863.
    Polityka prywatności
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zapisie do newslettera w celu otrzymywania informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach oraz innych ofertach handlowych, jak również w celu otrzymywania ofert marketingowych na podany przeze mnie adres e-mail wysyłanych przez Medisky International Sp. z o.o. ul. Karolkowa 28/201, 01-207 Warszawa, NIP: 5252669863.