Menu Zamknij

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Znasz język angielski?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności?

Cenisz sobie work-life balance?

Idealny kandydat lub kandydatka to osoba samodzielnie podejmująca aktywności, innowacyjna, zorganizowana i potrafiąca efektywnie zarządzać czasem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rosnącym i dynamicznym zespole
  • możliwości awansu w międzynarodowym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zakres zadań

    • codzienny kontakt z obecnymi klientami
    • procesowanie zwrotu kosztów za usługi medyczne
    • przygotowywanie i generowanie raportów
    • współpraca z pozostałymi oddziałami firmy

    Wymagania

    • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
    • mile widziane doświadczenia w obsłudze klienta
    • dobrej znajomości MS Office
    • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
    • umiejętności zarządzania sobą w czasie oraz wyznaczania priorytetów

    Jeśli jesteś pozytywną osobą, szukającą pracy w szybko rosnące międzynarodowej firmie, będziesz tu świetnie pasować! W odpowiedzi na tę ofertę prosimy o przesłanie swojego CV.