Menu Zamknij

Dla mnie i mojej rodziny

Publiczna służba zdrowia nie zawsze jest w stanie zapewnić błyskawiczny dostęp do potrzebnej opieki medycznej. Kilka tygodni, czasami miesięcy, oczekiwania na wizytę u specjalisty to codzienność. Niestety, w przypadku zdrowia czas bywa bardzo cenną walutą.

Bezpiecznym rozwiązaniem jest posiadanie prywatnej polisy zdrowotnej, która usprawni korzystanie z usług medycznych, zapewni spokój i komfort. Dlatego MediSky International przygotował szeroki zakres ubezpieczenia, aby w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby całej Twojej rodziny. Naszym ubezpieczeniem możesz objąć także dzieci, w tym i najmłodsze pociechy. Chcemy otoczyć wszystkich Twoich bliskich jak najlepszą opieką!

Dzięki nam zyskacie możliwość korzystania z usług medycznych o najwyższym standardzie, a kolejki do specjalistów odejdą w zapomnienie!
Pakiety zdrowotne MediSky zapewniają najszybszy dostęp do leczenia różnego typu – szpitalnego, w nagłych wypadkach, badań profilaktycznych, terapii onkologicznej, opieki pediatrycznej czy stomatologii.
Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne MediSky gwarantuje leczenie w wyspecjalizowanych, prywatnych placówkach zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Z myślą o Tobie i Twojej rodzinie przygotowaliśmy specjalne warianty ubezpieczenia – możecie wybierać spośród pięciu dostępnych pakietów.

Zapewnij swoim bliskim spokój i komfort życia. Karta Zdrowotna MediSky pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem wiedząc, że zdrowie Twojej rodziny jest w bezpiecznych rękach.

PAkiety Medisky

Yellow Sunrise Honey Marigold Safron
Maksymalna suma ubezpieczenia
€ 500,000
€ 1,200,000
€ 1,500,000
€ 1,750,000
€ 2,000,000
Hospitalizacja
Emergency
Leczenie nowotworów
Przeszczepy
Ambulatorium (do € 1000)
Ambulatorium (do € 5000)
Opieka położnicza
Profilaktyka
Ambulatorium (bez limitu)
Stomatologia i okulistyka

Chcesz wiedzieć więcej o pakiecie?
Zostaw kontakt do siebie - odezwiemy się jak najszybciej!    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Medisky International Sp. z o.o. ul. Karolkowa 28/201, 01-207 Warszawa, NIP: 5252669863.
    Polityka prywatności
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zapisie do newslettera w celu otrzymywania informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach oraz innych ofertach handlowych, jak również w celu otrzymywania ofert marketingowych na podany przeze mnie adres e-mail wysyłanych przez Medisky International Sp. z o.o. ul. Karolkowa 28/201, 01-207 Warszawa, NIP: 5252669863.