Menu Zamknij

Moja firma

Czas oczekiwania na wizytę w obecnym pakiecie medycznym znacznie się wydłużył?
Abonament zdrowotny przestał odpowiadać na potrzeby Twoich pracowników?
Chcesz podnieść prestiż oferowanego wakatu i poszukujesz wyjątkowego benefitu dla pracowników?
Wiesz, że międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne to dodatek pozapłacowy najczęściej poszukiwany przez kadrę menedżerską?
MediSky International wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom – nasze międzynarodowe ubezpieczenie dla firm to propozycja opieki medycznej na najwyższym poziomie, leczenia stomatologicznego, usług pogotowia ratunkowego oraz ewakuacji i powrotu do kraju z powodów medycznych. Pracownicy Twojej firmy uzyskają dostęp do ponad 425.000 świadczeniodawców na całym świecie.

To nadal nie wszystkie korzyści! MediSky zawsze zapewnia wybór – oferujemy możliwość leczenia zarówno w państwowych szpitalach, jak i prywatnych placówkach! Międzynarodowe ubezpieczenie medyczne gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych klinik i najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą. Bez kolejek i bez zbędnych formalności.
MediSky International oferuje kompleksowe prowadzenie spraw związanych z usługami medycznymi oraz pomoc w likwidacji szkód.
Polisy zdrowotne MediSky to najwyższe sumy ubezpieczenia i najszersze warianty opieki na rynku. Zapewnij sobie i swoim pracownikom benefit na miarę ich potrzeb i oczekiwań!

Plany Medisky

Yellow Sunrise Honey Marigold Safron
Maksymalna suma ubezpieczenia
€ 500,000
€ 1,200,000
€ 1,500,000
€ 1,750,000
€ 2,000,000
Hospitalizacja
Emergency
Leczenie nowotworów
Przeszczepy
Ambulatorium (do € 1000)
Ambulatorium (do € 5000)
Opieka położnicza
Profilaktyka
Ambulatorium (bez limitu)
Stomatologia i okulistyka