Menu Zamknij

dla mojej firmy

Czas oczekiwania na wizytę w obecnym pakiecie medycznym znacznie się wydłużył?
Abonament zdrowotny przestał odpowiadać na potrzeby Twoich pracowników?
Chcesz podnieść prestiż oferowanego wakatu i poszukujesz wyjątkowego benefitu dla pracowników?
Wiesz, że międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne to dodatek pozapłacowy najczęściej poszukiwany przez kadrę menedżerską?
MediSky International wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom – nasza Karta Zdrowotna MediSky  to propozycja opieki medycznej dla firm na najwyższym poziomie, prywatnej hospitalizacji, usług pogotowia ratunkowego oraz pełnej opieki ambulatoryjnej. Karta Zdrowotna MediSky to najszerszy wariant opieki na rynku. Pracownicy Twojej firmy uzyskają dostęp do ponad 425.000 świadczeniodawców na całym świecie.

To nadal nie wszystkie korzyści! MediSky zawsze zapewnia wybór – oferujemy możliwość leczenia zarówno w państwowych szpitalach, jak i prywatnych placówkach! Karta Zdrowotna MediSky gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych klinik i najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą. Bez kolejek i bez zbędnych formalności.
MediSky International oferuje kompleksowe prowadzenie spraw związanych z usługami medycznymi oraz pomoc w likwidacji szkód.
Polisy zdrowotne MediSky to najwyższe sumy ubezpieczenia i najszersze warianty opieki na rynku. Zapewnij sobie i swoim pracownikom benefit na miarę ich potrzeb i oczekiwań!

Plany Medisky

Yellow Sunrise Honey Marigold Safron
Maksymalna suma ubezpieczenia
€ 500,000
€ 1,200,000
€ 1,500,000
€ 1,750,000
€ 2,000,000
Hospitalizacja
Emergency
Leczenie nowotworów
Przeszczepy
Ambulatorium (do € 1000)
Ambulatorium (do € 5000)
Opieka położnicza
Profilaktyka
Ambulatorium (bez limitu)
Stomatologia i okulistyka