Menu Zamknij

Czego szukasz?

Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne

To kompleksowa, międzynarodowa opieka medyczna w kraju i za granicą

Czytaj więcej
Oto kilka kluczowych cech międzynarodowego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego: Globalna Ochrona: Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne oferuje ochronę nie tylko w Twoim rodzimym kraju, ale także na całym świecie. Jest to szczególnie cenne dla osób, które często podróżują lub osób przebywających za granicą. Najbardziej kompleksowa opieka medyczna:Międzynarodowe pakiety ubezpieczeń zdrowotnych zapewniają kompleksową ochronę, w tym usługi szpitalne i ambulatoryjne, opiekę profilaktyczną, opiekę okołoporodową, stomatologiczną, ewakuację medyczną w nagłych przypadkach, pokrycie kosztów lekarstw i wiele innych.

Wolność wyboru placówek medycznych:

Pełna elastyczność w wyborze przychodni/szpitala w Polsce i za granicą. Spersonalizowane Plany:Zakres polisy można dostosować, aby sprostać Twoim konkretnym potrzebom. Możesz wybrać zakres terytorialny, rodzaj pakietu zdrowotnego, kwotę udziału własnego oraz inne elementy, które odpowiadają twoim wymaganiom i budżetowi. Pomoc w Nagłych Wypadkach: Polisa zawsze obejmuje pomoc w nagłych wypadkach dostępną 24/7, co może być kluczowe w przypadku sytuacji awaryjnych w obcym kraju. Dostępne jest często wsparcie językowe, koordynacja medyczna, a nawet usługi ewakuacji. Ochrona Dla Ekspatów: Z międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego często korzystają osoby, które żyją i pracują za granicą przez dłuższy okres. Dzięki takiej polisie ekspaci zyskują dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej podczas pobytu poza ich krajem zamieszkania. Choroby Przewlekłe: Międzynarodowa polisa zdrowotna nie pokrywa kosztów związanych z istniejącymi już schorzeniami. Klienci w ankiecie medycznej są zobligowani do poinformowania o wszelkich schorzeniach oraz dolegliwościach.

Lokalne Ubezpieczenie Zdrowotne

To kompleksowa opieka medyczna z najszerszym zakresem usług działająca na terenie Polski

Czytaj więcej

Lokalne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne to rodzaj ubezpieczenia zaprojektowanego w celu zapewnienia ochrony dla osób indywidualnych, rodzin i pracowników firm na terenie Polski.

 

Oto kilka kluczowych cech lokalnego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego:

 

Lokalna Ochrona:

To ubezpieczenie zdrowotne oferuje ochronę na terenie Polski.

Wszechstronna Opieka Medyczna:

Lokalne ubezpieczenie zdrowotne zapewnia  szeroką ochronę, w tym usługi hospitalizacyjne i ambulatoryjne, opiekę profilaktyczną, nagłe przypadki medyczne, pokrycie kosztów lekarstw i wiele innych.

Wolność wyboru placówek medycznych

Pełna elastyczność w wyborze przychodni/szpitala w całej Polsce.

Choroby Przewlekłe:

Lokalna polisa zdrowotna nie pokrywa kosztów związanych z istniejącymi już schorzeniami. Klienci w ankiecie medycznej są zobligowani do poinformowania o wszelkich schorzeniach oraz dolegliwościach.

Produkt długoterminowy:

Lokalne polisy zdrowotne to długoterminowe produkty ubezpieczeniowe, które podlegają corocznym odnowieniom.

Abonament

To podstawowa opieka medyczna realizowana przez sieć jednego dostawcy usług

Czytaj więcej

Abonament to medyczny plan subskrypcyjny.
Niektórzy dostawcy opieki zdrowotnej lub kliniki oferują modele oparte na subskrypcji, w ramach których osoby indywidualne, rodziny lub firmy płacą regularną opłatę (często co miesiąc) w zamian za określone usługi medyczne. Te plany abonamentowe mogą obejmować różne usługi, takie jak konsultacje u lekarzy specjalistów, badania, opiekę profilaktyczną, szczepienia i inne. Ten rodzaj opieki medycznej jest ograniczony do dostępu tylko do placówek danego dostawcy lub ich powiązanych partnerów.

Ubezpieczenie turystyczne

To krótkoterminowe ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny

Czytaj więcej

Ubezpiecz­enie turystyczne to rodzaj polisy zaprojektowanej w celu zapewnienia ochrony zdrowotnej dla podróżujących w przypadku nieoczekiwanych wydarzeń lub okoliczności podczas ich pobytu za granicą. Daje ono pewność, że masz ochronę zdrowotną w przypadku sytuacji awaryjnych

Pokrycie kosztów najwyższej jakości leczenia

Płatności kartą MediSky

Dowolny wybór specjalistów i placówek zdrowotnych

Wsparcie w nagłych przypadkach

Międzynarodowe, wielojęzyczne Centrum Obsługi Klienta

Druga Opinia Medyczna

PAKIETY MEDISKY

Sunrise Home YEllow Sunrise Honey Marigold Saffron
ROCZNY LIMIT
€ 250,000
€ 500,000
€ 1,200,000
€ 1,500,000
€ 1,750,000
€ 2,000,000
PIERWSZA POMOC
HOSPITALIZACJA
LECZENIE NOWOTWORÓW
PRZESZCZEPY
DRUGA OPINIA MEDYCZNA
KONSULTACJE LEKARSKIE
BADANIA
DIAGNOSTYKA
LEKARSTWA
FIZJOTERAPIA
OPIEKA POŁOŻNICZA
PROFILAKTYKA
STOMATOLOGIA
od 79 €/mc
od 84 €/mc
od 118 €/mc
od 143 €/mc
od 157 €/mc
od 204 € /mc

Opieka dla Ciebie i Twojej rodziny

Opieka dla Ciebie i Twojej rodziny

Zyskaj możliwość leczenia we wszystkich placówkach medycznych w Polsce i za granicą. Karty Zdrowotne MediSky zapewniają najszybszy dostęp do leczenia różnego typu – szpitalnego, w nagłych wypadkach, badań profilaktycznych, terapii onkologicznej czy stomatologii.

Dowiedz się więcej

Opieka dla Twojej firmy

Opieka dla Twojej firmy

Karta Zdrowotna MediSky to propozycja opieki medycznej na najwyższym poziomie, dzięki której pozyskasz i utrzymasz najlepszych pracowników na rynku. Podnieś prestiż swojej firmy im wyjątkowy benefit.

Dowiedz się więcej

Why should you meet with us?

Why should you meet with us?

Schedule the online meeting

Meet now

Phone

zadzwon

Online (by MS Teams)

Pokrycie kosztów najwyższej jakości leczenia

Płatności kartą MediSky

Dowolny wybór specjalistów i placówek zdrowotnych

Wsparcie w nagłych przypadkach

Międzynarodowe, wielojęzyczne Centrum Obsługi Klienta

Druga Opinia Medyczna