Menu Zamknij

Dlaczego MediSky?

Historia MediSky, która jest częścią MediHelp International, to opowieść o naszym życiu. To historia inwestorów, przedsiębiorców, sprzedawców, pracowników i klientów. To opowieść o ochronie zdrowia i opiece.
Przez lata MediSky stał się liderem rynku ubezpieczeń zdrowotnych. Stało się tak dzięki znakomitemu przywództwu, zarządzaniu oraz codziennej sumiennie wykonywanej pracy. Dla niektórych z nas MediSky i MediHelp International stanowią istotny rozdział w życiu nie tylko zawodowym, ale również prywatnym.
Staliśmy się cenioną, wciąż rozwijającą się firmą, szanowaną i docenianą przez wiodące zakłady ubezpieczeniowe, kontrahentów, pracowników i klientów na całym świecie.
Od początku przestrzegamy naszych wysokich standardów. Towarzyszyło nam następujące motto: „Partnerstwo korzystne dla obu stron.”

Kim jesteśmy?

Pierwszy rozdział naszej historii został otwarty kilkanaście lat temu. Jako pierwsi zaoferowaliśmy międzynarodowe ubezpieczenia zdrowotne w Europie Środkowo-Wschodniej, wraz ze wsparciem w postaci profesjonalnej pomocy medycznej oraz Działem Obsługi Klienta. Obecnie w naszych biurach w Polsce, Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech z powodzeniem łączymy międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne z międzynarodową pomocą medyczną, a wszystko to dla dobra naszych klientów.
Firma MediSky International, jako General Managing Agent (MGA), czyli agent zarządzający, prowadzi w Polsce działalność ubezpieczeniową zgodnie z umową agencyjną oraz pełnomocnictwem udzielonym przez zakład ubezpieczeń i jest wpisana do rejestru Agencji Ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Dlaczego ubezpieczenia zdrowotne?

W 1883 roku, kiedy kanclerz Niemiec Otto von Bismarck wprowadził pierwszy na świecie obowiązkowy system państwowych ubezpieczeń społecznych, zapewne nie spodziewał się, że ta dziedzina usług rozwinie się tak szybko i dynamicznie. Żyjemy w świecie, w którym panuje pośpiech, stres i złe warunki środowiskowe. Statystyki mówią o nowych chorobach zagrażających naszemu zdrowiu. Ubezpieczenia zdrowotne stały się koniecznością, wyrazem odpowiedzialności za nasze zdrowie oraz zdrowie naszych bliskich i pracowników.
MediSky International jest ekspertem w dziedzinie międzynarodowych ubezpieczeń zdrowotnych. Naszym celem jest udostępnienie klientom narzędzi, które ułatwią zrozumienie systemu ubezpieczeń medycznych. Posiadacze polis MediSky International korzystają z obsługi klienta na najwyższym poziomie i mogą liczyć na zachowanie poufności, która stanowi część wyznawanych przez nas wartości. Nasi klienci to ludzie ceniący sobie ochronę zdrowia i własny dobrostan. W naszej postawie, w relacjach z naszymi pracownikami, partnerami, współpracownikami, a zwłaszcza z klientami, kierujemy się filozofią, która zakłada, że jesteśmy i będziemy najlepsi na rynku.